Zendesk Forms (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Your e-mail address
oc: Vòstre adreça de corrièr electronic

en: Send
oc: Mandar
