Zendesk Forms (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Your e-mail address
ka: თქვენი ელ. ფოსტის მისამართი

en: Send
ka: გაგზავნა
