Zendesk Forms (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Your e-mail address
mn: Таны и-мэйл хаяг

en: Send
mn: Илгээх
