Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: settings
ca: paràmetres

en: Mail
ca: Correu

en: Recipient
ca: Destinatari

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent
