Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: settings
es: configuración

en: Mail
es: Correo

en: Recipient
es: Destinatario

en: From name
es: Nombre del remitente

en: From address
es: Dirección Desde
