Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: settings
fa: تنظیمات

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Recipient
fa: گیرنده

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده
