Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: settings
he: הגדרות

en: Mail
he: מייל

en: Recipient
he: נמען

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת
