Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: settings
lt: nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas
