Zoho ZeptoMail (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: settings
nl: instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Test email
nl: Test e-mail
