Zoho ZeptoMail (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: settings
da: indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: Recipient
da: Modtager

en: From name
da: Afsendernavn

en: From address
da: Afsenderadresse
