Zoho ZeptoMail (1.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: settings
uk: налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: Recipient
uk: Отримувач

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника
