Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: settings
eu: ezarpenak

en: Mail
eu: Posta

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea
