Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: settings
hu: beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: Recipient
hu: Címzett

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe
