Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: settings
lv: iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese
