Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: settings
pl: ustawienia

en: Mail
pl: Poczta

en: Recipient
pl: Adresat

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy
