Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: settings
vi: các thiết lập

en: Mail
vi: Thư

en: Recipient
vi: Người nhận

en: From name
vi: Tên người gửi

en: From address
vi: Địa chỉ gửi đi
