Zoho ZeptoMail (1.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Mail
de: E-Mail

en: Recipient
de: Empfänger

en: From name
de: Absendername

en: From address
de: Absenderadresse

en: Test email
de: Test-E-Mail
