Zoho ZeptoMail (1.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Mail
sk: Pošta

en: Recipient
sk: Príjemca

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Test email
sk: Test e-mail
