Zero Point (8.x-1.10) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Content
he: תוכן

en: No
he: לא

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Updated
he: עודכן

en: n/a
he: -ללא-

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Up
he: עולה

en: Forum
he: פורום

en: User login
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Button
he: כפתור

en: Tools
he: כלים

en: ago
he: לפני

en: Topics
he: נושאים

en: Font size
he: גודל גופן

en: Posts
he: הודעות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Plum
he: שזיף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Date only
he: רק תאריך

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: RSS Link
he: קישור ל-RSS
