Zero Point (8.x-1.11) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Large
mn: Том

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
