Zero Point (8.x-1.14) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Content
eo: Enhavo

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Large
eo: Granda

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Button
eo: Butono

en: Topics
eo: Temoj

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
