Zero Point (8.x-1.14) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Button
ps: تڼۍ

en: Tools
ps: توكي

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې

en: narrow
ps: نری
