Zero Point (8.x-1.17) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Content
ka: კონტენტი

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Button
ka: ღილაკი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Montserrat
ka: მონსერატი

en: Posts
ka: პოსტები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
