Zero Point (8.x-1.17) - en to ne translation catalogue (67 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Up
ne: माथि

en: Forum
ne: फोरम

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Button
ne: बटन

en: Topics
ne: विषय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Slide URL
ne: स्लाइड यूआरएल

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Plum
ne: बेर

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Slide Description
ne: स्लाइड विवरण

en: Slide Headline
ne: स्लाइड हेडलाइन

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
