Zero Point (8.x-1.18) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: No
be: Не

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Normal
be: Нармальны

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Montserrat
be: Монтсеррат

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Plum
be: Слівавы

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: @title sub-navigation
be: Пад навігацыя @title
