Zero Point (8.x-1.18) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
