Zero Point (8.x-1.20) - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Content
ca: Contingut

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Up
ca: Amunt

en: Forum
ca: Fòrum

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Button
ca: Botó

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Tools
ca: Eines

en: ago
ca: fa

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Topics
ca: Temes

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Posts
ca: Articles

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Plum
ca: Pruna

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Date only
ca: Només data

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
