Zero Point (8.x-1.21) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: No
mr: नाही.

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Large
mr: मोठे

en: Updated
mr: सुधारित

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Normal
mr: साधारण

en: Forum
mr: चर्चा

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Tools
mr: साधने

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
