Zero Point (8.x-1.22) - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Normal
hr: Normalno

en: Up
hr: Gore

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Button
hr: Gumb

en: Tools
hr: Alati

en: Topics
hr: Teme

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Posts
hr: Unosi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
