Zero Point (8.x-1.22) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: No
pl: Nie

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Large
pl: Duże

en: Icon
pl: Ikona

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Normal
pl: Zwykły

en: Up
pl: W górę

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Button
pl: Przycisk

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Footer right
pl: Stopka prawa

en: ago
pl: temu

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Topics
pl: Tematy

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Posts
pl: Wpisy

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Lime
pl: Limonka

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Language switcher
pl: Przełącznik wersji językowej

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: User 6
pl: Użytkownik 6

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Font family
pl: Czcionka

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: wide
pl: szerokie

en: Sky
pl: Niebo

en: Block icons
pl: Ikony bloków

en: Page icons
pl: Ikony strony

en: User 7
pl: Użytkownik 7

en: User 8
pl: Użytkownik 8

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Plum
pl: Śliwka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Date only
pl: Tylko data

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: narrow
pl: wąski

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
