Zero Point (8.x-1.26) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.
