Zero Point (8.x-1.26) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Montserrat
kn: ಮೊಂಟ್ಸೆರಾಟ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: NORMAL
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
