Zero Point (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Content
lv: Saturs

en: No
lv: Nē

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Forum
lv: Forums

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Button
lv: Poga

en: Tools
lv: Rīki

en: Topics
lv: Tēmas

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Plum
lv: Plūme

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
