Zero Point (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: No
nl: Nee

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Normal
nl: Normaal

en: Up
nl: Omhoog

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Button
nl: Knop

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: ago
nl: geleden

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Posts
nl: Berichten

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Clean
nl: Schoon

en: Style
nl: Stijl

en: Lime
nl: Limoen

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Orange
nl: Oranje

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: User 5
nl: Gebruiker 5

en: User 6
nl: Gebruiker 6

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: Sky
nl: Lucht

en: Nature
nl: Natuur

en: Ivy
nl: Klimop

en: Ink
nl: Inkt

en: Block icons
nl: Blokpictogrammen

en: Page icons
nl: Paginapictogrammen

en: User 7
nl: Gebruiker 7

en: User 8
nl: Gebruiker 8

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Twitter Profile
nl: Twitter-profiel

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: narrow
nl: smal

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: RSS Link
nl: RSS-link

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
nl: Er ging iets fout bij het voorvertonen van de media. Sla uw werk op en herlaad deze pagina alstublieft.

en: @title sub-navigation
nl: @title subnavigatie
