Zero Point (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Content
sk: Obsah

en: No
sk: Nie

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Updated
sk: Aktualizované

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Forum
sk: Fórum

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Tools
sk: Nástroje

en: ago
sk: pred

en: Topics
sk: Témy

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Posts
sk: Príspevky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Clean
sk: Čistá

en: Style
sk: Štýl

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: User account menu
sk: Používateľské menu
