Zero Point (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Content
af: Inhoud

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Large
af: Groot

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Normal
af: Normaal

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
