Zero Point (8.x-1.9) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Large
ast: Grande

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
