Zero Point (8.x-1.9) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Content
bo: ནང་དོན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
