Ziggurat (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: More
fy: Mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Active
fy: Aktyf

en: To
fy: Oan

en: Extra
fy: Ekstra

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: Recent content
fy: Resinte ynhâld
