Ziggurat (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Created
ga: Cruthaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Publication
ga: Foilseachán
