Ziggurat (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (84 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Citation
ug: پايدىلانما

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Styles
ug: شەكلى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
