Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (65 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Path
af: Pad

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Picture
af: Prentjie

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Normal
af: Normaal

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Table
af: Tabel

en: Role
af: Rol

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
