Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
