Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (222 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Count
nl: Aantal

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Table
nl: Tabel

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Middle
nl: Midden

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: Editor
nl: Redacteur

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 meerdere keuzes

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Publications
nl: Publicaties

en: Administrator
nl: Beheerder

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Animation
nl: Animatie

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Print
nl: Afdrukken

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Short Title
nl: Korte titel

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Publication
nl: Publicatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Citation
nl: Citaat

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Primary
nl: Primair

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Color 1
nl: Kleur 1

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Styles
nl: Stijlen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Status code
nl: Statuscode

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Typography
nl: Typographie

en: Cover Image
nl: Omslagafbeelding

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Last accessed
nl: Laatste toegang

en: Fix 404 pages
nl: 404-pagina's oplossen

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Half
nl: Helft

en: Media type
nl: Mediatype

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: No Background
nl: Geen achtergrond

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: With selection
nl: Met selectie

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: Media name
nl: Medianaam

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: There are no 404 errors to fix.
nl: Er zijn geen 404 fouten om op te lossen.

en: Use local files for reusable media.
nl: Gebruik lokale bestanden voor herbruikbare media.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aangepaste blokken beschikbaar.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Allows users to browse and administer media items
nl: Gebruikers kunnen door media items bladeren en ze beheren

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: Media Library thumbnail (220x220)
nl: Mediabibliotheek-miniatuur (220x220)

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen
