Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (82 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Count
hy: քանակ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
