Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Path
mn: Зам

en: Picture
mn: Зураг

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
