Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (229 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Picture
pl: Obraz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Count
pl: Liczba

en: Normal
pl: Zwykły

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Role
pl: Rola

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Token
pl: Wzorzec

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Middle
pl: Środek

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Video
pl: Wideo

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Glossary
pl: Słownik

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Oldest first
pl: Najstarsze pierwsze

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Simple
pl: Prosto

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Grid
pl: Siatka

en: Editor
pl: Edytor

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Animation
pl: Animacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Print
pl: Drukuj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Publication
pl: Publikacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Citation
pl: Cytat

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Primary
pl: Główny

en: Video file
pl: Plik Video

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Not Approved
pl: Niezatwierdzone

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Styles
pl: Style

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Play/Pause
pl: Odwórz/Pauzuj

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: Fix 404 pages
pl: Napraw błędy 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków własnych.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}
