Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (62 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: More
ast: Más

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Count
ast: Cuenta

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Table
ast: Tabla

en: Role
ast: Rol

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu
