Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (137 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Picture
bo: པར

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Count
bo: གྲངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Oldest first
bo: རྙིང་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Not Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་མེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
