Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (86 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Picture
jv: Gambar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Count
jv: Jumlah

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Advanced
jv: Mahir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Widget
jv: Piranti

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Role
jv: Parāgā

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Print
jv: Céthak

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: User account
jv: Akun panganggo

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
